Volkswagen Caddy
1.6 TDI C-EDITION + LEDER | NAVIGATIE | LMV | BUMPERS IN KLEUR | CRUISE | AIRCO
Direct kopen, basisprijs: € 4.876,03 excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 4.876,03
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 80,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 975,21 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen Caddy |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 TDI C-EDITION + LEDER | NAVIGATIE | LMV | BUMPERS IN KLEUR | CRUISE | AIRCO |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 4 maart 2015 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 245.787 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 80,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.876,03 excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VN-060-F |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 760 kg |
| Gewicht: | 1.399 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Breedte: | 179 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.159 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 700 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaalkleur parelmoer
- zijschuifdeur rechts
- achterdeuren met ruiten
- achterruitverwarming
- achterruitwisser
- centrale deurvergrendeling
- warmtewerend glas
- Infotainment
- buitentemperatuurmeter
- Veiligheid
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overig
- airco
- alarmsysteem
- audio-navigatiesysteem
- cruise control
- lichtmetalen velgen 15"
- parkeersensor achter
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- C-Edition pakket
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrische ramen voor
- elektrische ramen voor
- Executive Plus-pakket
- Leder
- Leder interieur
- Lichtmetalen velgen
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Premium-pakket
- radio-CD/MP3 speler
- regensensor
- ruitensproeiers verwarmbaar
- ruitensproeiers verwarmbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel multifunctioneel